جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

فهرست مطالب

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد را از اینجا بخوانید.

در این مطلب میخواهیم اخبار جدید بازار خودرو و تولید کنندگان خودرو را در سایت یدک کش شهرکرد بررسی کنیم، با ما همراه باشید.

 

 

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

 

عناوین جدیدترین اخبار خودرو

 

 1. اسناد و توافق نامه های بین ایران و چین

 2. ایران خودرو 10 هزار دستگاه خودرو 207 دستی را روانه بازار بورس می کند

 3. کارت های سوخت جا مانده در سامانه جدید قابل پیگیری هستند

 4. خودرو هایما 8s دو ماه زودتر به بازار می آید

 5. قیمت محصولات خودرو سازی سایپا بروز رسانی شد

 6. اعلام قیمت وانت کارا در دو مدل تک و دو کابین

 7. در بازار کساد کشنده های فرسوده قیمت چینی ها بازهم افزایش یافت!

 8. از یک خودرو شاسی بلند در تبریز رونمایی شد

 

 

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

 

مشروح اخبار یدک کش شهرکرد:

 

1.اسناد و توافق نامه های بین ایران و چین

 

 

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

 

 

به گزارش یدک کش شهرکرد و به نقل از تسنیم، ابعاد اقتصادی و تجاری سفر رئیس‌جمهور به چین در برنامه میز اقتصاد شبکه خبر مطرح و بررسی گشت. در این برنامه تلویزیونی رئیس سازمان توسعه تجارت و معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت خارجه حضور داشتند.

پرسش:

یکی از اهداف سفر رئیس جمهور به چین اجرایی کردن توافق جامع بوده است؛ این توافق در چه مرحله ای است و در این سفر چه تصمیماتی راجع به آن گرفته شده است؟

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

 

علیرضا پیمان پاک رئیس سازمان توسعه تجارت: سند تعریف شده به صورت برنامه های اجرایی و عملیاتی خواهد بود  و آن سند همکاری قبلی را پوشش خواهد داد.

تفاوت این سفر با سفرهای دیگر و نکته مهمی که داشت پیش از سفر و چند هفته قبل از سفر هیئت های تخصصی ، شرکت ها و بنگاه ها و حوزه های فعالیت تخصصی حضور داشته و با شرکای شان مذاکرات جدی داشتند و برخی از وزرا من جمله آقای فاطمی امین از چند روز زودتر به چین رفته نه تنها در پکن در شهرهای مختلف در کارخانجات و واحدهای بزرگ و مجموعه های بزرگ صنعتی حضور یافته و مذاکرات جدی صورت گرفت و فقط در حوزه صنعت ، معدن و تجارت 19 سند ، قرارداد و موافقت نامه غیر از بیست سند اصلی را امضا کردیم. برخی از آن ها قرارداد و برخی ها موافقت نامه بود. این قراردادها ، قراردادهایی با رقم حداقل سه و نیم میلیارد دلار بوده است.

در حوزه معدن مذاکرات جدی و دستاوردهای خیلی خوبی حادث شد. در حوزه صنعت، مشارکت های صنعتی، بحث انتقال تکنولوژی و بحث همکاری های مشترک هم در حوزه چین و هم در حوزه ایران ، در حوزه خودرو مطرح گردید.

 

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

 

در حوزه تجارت الکترونیک و در حوزه احیای تعرفه ترجیحی و توافقات ترجیحی و در حوزه مربوط به مسایل برگزاری نمایشگاه ها و حضور جدی شرکت های ایرانی و به عبارتی شرکت های چینی در بازار ایران توافات مطلوبی صورت پذیرفته است.

در حوزه مربوط به بحث های مارکتینگ و موضوع بازاریابی ها و ارتباط پلتفرم های بزرگی که این پلتفرم در چین 50_80 میلیارد دلار گردش مالی دارند، این ارتباط دنبال گردید. برای این که بتوانیم با استفاده از ظرفیتی که وجود دارد و بازار بزرگی که چین بیش از 2 هزار و 500 میلیون دلار واردات هست و سهم ما از این بازار علی رغم تعاملات نزدیک سیاسی و بحث های بین المللی ما چیزی حدود 14_13 میلیارد دلار از بازار چین استفاده می کنیم.

کار بسیار خوبی در حوزه خشکبار ، لبنیات ، محصولات مختلف کشاورزی که با استفاده از این پلتفرم عرضه خرده فروشی را در چین دنبال کرده و ارزش افزوده بیشتری به بار بیاوریم.

حتی در زمینه محصولات خام و نیمه خام مذاکرات جدی صورت گرفت و ما بتوانیم از ظرفیت فروش مویرگی در چین استفاده کرده برای این که از همان کالای مشخصی که صادر می کنیم با تناژ مشخص ارزش افزوده بیشتری در طی زنجیره تامین به دست آوریم.

 

 

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد
جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

با ما در وب سایت بهترین یدک کش شهرکرد تا پایان همراه باشید

 

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

 

پرسش:

این مذاکرات چقدر به عملیاتی شدن نزدیک است؟

پیمان پاک : در برخی از بخش های  این مذاکرات ، حتی مدیران عامل شرکت ها و اعضای هیئت مدیره حضور داشتند. نفرات حقوقی و نفرات فنی نیز حاضر بودند.

بخشی از این مذاکرات از چند ماه پیش شروع شده بود من جمله در حوزه خودرو.

دو سه قرارداد خیلی خوبی داشتیم که به مرحله قرارداد رسید و وارد فرآیند عملیاتی و اجرایی شد.

در حوزه فولاد کارهای خوبی کردیم که همه اجرایی و عملیاتی می گردد و سفارشات خرید و سفارشات حوزه مشارکت و عملیاتی گذاشته شد.

همان جور که آقای رئیس جمهور اشاره کردند این ها باید دنبال شود. برخی از این حوزه ها و بنگاه ها نفرات تخصصی ماندند در چین که بتوانند پیگیری کنند و برنامه اجرایی و عملیاتی را تعریف کنند.

در موضوعی که با وزارت بازرگانی داشتیم ، ما کمیته مشترکی تشکیل داده و نفرات معاون وزیر و بنده از سمت وزیر صمت معرفی شدیم که یک نقشه راه تعریف کنیم و مرتب و مداوم ماهانه پیگیری شود و پایش شود و بتوانیم از این توافقات بسیار خوبی که به وجود آمد دستاوردها و خروجی ها ملموسی بدست آوریم.

 

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

 

پرسش:

فکر می کنید ما الان در کشور خودمان زیرساخت لازم را برای عملیاتی شدن این توافقات داریم یا باید یک سری اقدامات جدید انجام شود؟

 

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد - متن عکس دوم

 

پیمان پاک:این مذاکرات صورت گرفته و توافقات صورت گرفته به صورت کلی و جامع بود و بخشی از این ها در فرآیند تولید بود. در موضوع توسعه تجارت و موضوع روابط اقتصادی یکی از کارهای خوبی که در این سفر دنبال شد این بود که یک هیئت خوب تجاری و فعالین اقتصادی حضور داشتند.

با توجه به این که هنوز چین از فضای قرنطینه خارج نشده ما بیش از 50 فعال و بیش از 50 بنگاه خصوصی تجاری بخش خصوصی را در این هیئت همراه داشتیم. یک نشست خیلی خوبی به همت مرکز توسعه تجارت چین که ارتباط برقرار کردند و ارتباطات و نشست های یوتیوبی داشتند. در این مذاکرات تولید مشترک ، در این مذاکرات سرمایه گذاری حتی برای صادرات به کشورهای ثالث صحبت شد. در مذاکرات جدی آقای وزیر با وزیر بازرگانی حتی قرار شد از ظرفیت حضور ایران در بازار اوراسیا با استفاده از تولید مشترک با چین استفاده شود.

یکی از نکات ویژه ای که اتفاق افتاده است افزایش هزینه های حمل و نقل باعث شده است که بازارها عموما به سمت منطقه ای سیر کنند. این که یک کالا از چین به سمت ایران بیاید و یا سمت عراق یا آسیای میانه.

 

 

یدک کش شهرکرد

شماره جرثقیل شهرکرد

مکانیک شهرکرد

تعمیر در محل شهرکرد

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

 

پرسش:

در این سفر چه تصمیماتی راجع به اجرای این توافق گرفته شد؟

مهدی صفری، معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه: این 22 سند که امضا شد ، تمام اسنادی بوده است جزو آیتم های این توافق نامه 25 ساله است. مثلا گردشگری و میراث فرهنگی ، در مورد حمل و نقل. نکته مهم این است که پس از امضا همان طور که آقای رئیس جمهور گفته اند باید با آرامش پیگیری و اجرایی کنیم.

جامع بودن قرارداد 25 ساله با این 22 سند اجرایی شده است و باید پیگیری کنیم. وزرایی که در این سفر تشریف داشتند ، ملاقات های دو جانبه خاص خودشان را داشتند.

در همه حوزه های همکاری، باید انتقال تکنولوژی انجام شود نه این که بیایند برای ما کار کنند ، بیایند به ما انتقال تکنولوژی دهند و از متریال های جمهوری اسلامی ایران استفاده شود در این جهت که بتوانیم سرعت دهیم به تعهداتی که دولت به مردم دارد.

 

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

 

پرسش:

از جاده ابریشم چه خبر ؟ کشور ما چه اقداماتی انجام دادند؟

صفری:این تئوری آقای شی جین پینگ که آقای رئیس جمهور تاکید کردند به خاطر صلح جهانی است. جمهوری اسلامی نیز پیگیری صلح جهانی است. این مسیر را حمایت می کنیم که یکی از مسیرها قطارهای سریع السیر بود.

آقای بذرپاش بازدیدهایی داشتند و به توافقات بسیار خوبی رسیدند. کار ترانزیت یک کار سیاسی است علاوه بر کار اقتصادی. اگر اجازه دهید اجرایی شود تا این که کمتر صحبت شود.

 

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

 

پرسش:

در رابطه با عضویت ایران در بریکس بحثی مطرح شده بود؟

صفری :

در مورد شانگهای ، الحمدالله در هند با امضاهایی تصویب شده است. رئیس جمهور چین نظر مثبت شان را دادند که موافق هستیم و حضور جمهوری اسلامی ایران در بریکس که تحولی در روابط اقتصادی ما ایجاد کند. قدم بعدی عضویت ما در آن جا خواهد بود.

 

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

 

پرسش:

در بحث بریکس فکر می کنید چین بتواند کمک کند در این حوزه ؟

پیمان پاک:

حضور ایران در این مجموعه ها و تجارت جهانی هم از نظر وجه بین المللی موثر هست .حضور ایران در این مجموعه ها و اتحادیه بزرگ جهانی هم از نظر وجه بین‌المللی مهم است و ارتباط ما با کشورهای عضو آن اتحادیه بسیار نزدیک می کند.

شورای بازرگانان و شورای تجار این کشورها وجود دارد و پیوستن ایران ارتباط نزدیک بین تجار این کشورها و تجار ایرانی برقرار می کند.همچنین در کمیته علم و فناوری سازمان شانگهای ارتباط نزدیکی در حوزه علم و فناوری برقرار می کند.نهادها و مجموعه های حوزه علم و فناوری عضویت شان در این مجموعه قطعا باعث ارتقای بهره وری و راندمان و افزایش ارتباط دو جانبه در صادرات فناوری و اخذ و پذیرش توانمندی ها و دانش فنی و توانمندی های فناورانه کشورهای عضو دارد . در حوزه تولید، تلاش داریم صادرات مان را افزایش دهیم.

در حوزه صنعت و بحث های مورد تاکید خود رئیس جمهور و نخست وزیر چین بود. ارتباط بین شرکت های کوچک متوسطه ایرانی و کوچک متوسطه چینی بود و این که یک شهرک صنعتی مشترک را در ایران با هدف همکاری ، توسعه و رونق تولید برای صنایع کوچک و متوسط ایجاد کنیم.

 

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

 

پرسش:

چه اقداماتی باید انجام شود که وقتی فضا مساعد شد از این ظرفیت ها استفاده کنیم؟
پیمان پاک :

اصلی که وجود دارد در کل زنجیره تجارت یعنی از تولید بحث فرآوری و بسته بندی و بستر نشان تجاری، مسئله بسیار مهمی که روی آن ضعف داریم و عقب تر از سایر حوزه ها و آقای بذرپاش بحث لجستیک و حمل و نقل است.
باید بحث افزایش راندمان تولید کالاها را افزایش می دهید و باید این کالا به سمت مقصد حمل شود و به سوی هدف حمل شود که ضعف داریم. در حوزه گمرکات اقدامات خوبی شد و ظرفیت آن افزایش داده شده است و سعی شده 24 ساعته شود.
گمرکاتی که فعال نبوده باز شده و ظرفیت بنادری توسعه پیدا می کند و نوسازی تجهیزات جدی سازمان بنادر توجه ویژه ای وجود دارد.

 

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

 

2.ایران خودرو 10 هزار دستگاه خودرو 207 دستی را روانه بازار بورس می کند

 

 

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد
جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

 

 

پس از انتشار خبر ناگهانی توقف تولید خودرو محبوب  206 در ایران، بر تعداد متقاضیان خوردو 207 افزوده شد در نتیجه خودرو 207 با افزایش قیمت باورنکردنی مواجه بود.

در راستای تحقق سیاست های کنترل قیمت 207، مقرر شد شرکت ایران خودرو تا تاریخ دوم اسفند 1401 یک هزار دستگاه 207 دنده دسته را روانه بازار بورس کند.

این خوردو ها، با قیمت پایه 185 میلیون تومان وارد بازار بورس می گردند!

ایران خوردو وعده انتخاب رنگ بی هزینه از میان گزینه های موجود را داده است.

رنگ های زیر موجود می باشد:

 • نقره ای تیتانیوم
 • خاکستری متالیک
 • مشکلی
 • متالیک آبنوس
 • سبز کله غازی
 • آبی کاسپین
 • قرمز دو پوششه
 • آبی اقیانوسی متالیک
 • قهوه ای نسکافه ای

 

جدیدترین اخبار خودرو با یدک کش شهرکرد

 

 

مدل خودروهای تحویلی 1402 است و هر شخص حقیقی ایرانی (کد ملی حقیقی) یا اتباع بیگانه  مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو می باشد.

خریداران باید 18 سال تمام را داشته و اشخاصی که در عرضه های قبلی و از ابتدای سال 1398 از شرکت های خودروسازی موفق به خرید خودرو سواری شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

خریداران جهت ادامه مراحل خرید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) باید با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو ، نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی اقدام و در زمان مقرر طی پیامک تکمیل وجه هزینه متعلقات قانونی که از سوی شرکت اطلاع رسانی می شود علاوه بر انتخاب نمایندگی مجاز، بیمه گر خود را انتخاب و اقدام به واریز وجه هزینه های جانبی فرمایند.

هزینه های جانبی شامل ۴ میلیون و ۳۷۱ هزار و ۳۱۰ تومان بابت بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت و 15 درصد مالیات و عوارض قانونی بوده که براساس مبلغ معامله محاسبه و خریدار باید پرداخت نماید.

درصورت عدم واریز هزینه ها حداکثر تا 5 روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر و مشتری متعهد به پرداخت جریمه یک دهم درصد ارزش معاملاتی به ازای هر روز تاخیر قبل از تحویل خودرو می گردد.

 

 


 

 

 

 

بخوانید:

10 دلیل روشن نشدن خودرو با یدک کش شهر کرد

خودرو بر اسماعیلی | یدک کش شهر کرد

بهترین یدک کش شهرکرد

 

 

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *